water is life20.11 - 25.11 toimub meie koolis rahvusvahelise projekti Erasmus + “Water is life” teine ​​kohtumine. Meie kool võtab vastu külalisi Türgist, Hispaaniast, Poolast, Itaaliast, Kreekast ja Hollandist. Meie gümnaasiumi õpetajad ja õpilased tutvustavad Eesti kultuuri ja traditsioonid, viivad läbi ekskursioonid ning erinevad töötoad seotud vee ja veepuhastuse teemaga. Selle nädala jooksul on plaanis korraldada töötoad koostöös Ahhaa Teaduskeskusega ja TallTech Mektory keskusega, külastada veepuhastusjaama ning saada tuttavaks reoveepuhastus meetoditega

Ootame väga meie külalisi ja loodame, et kõik osalejad saavad palju positiivseid emotsioone, unustamatuid muljeid ning väärtuslikke teadmisi.

Lisainfo: Maria Roy See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

We are hiringPakume tööd pikapäevarühma kasvatajale. Tööle asumine - esimesel võimalusel, tööaeg - osaline.

Kandedeerimisavaldus ja CV saata e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kuni 15.11.2022.

 

13.11.2022 on Isadepäev. 

Isadepäev on tähtpäev, millega märgitakse meeste rolli laste kasvatamisel ning avaldatakse tänu isadele ja vanaisadele.

Üritused toimuvad terve nädala jooksul:

07.11.2022-11.11.2022 toimuvad klassijuhataja tunnid, koos isadega.

11.11.2022 toimuvad spordivõistlused 1.klassi perede vahel.

11.11.2022 abituriendid abistavad LA Kadrioru õpetajaid.

Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alates 07.11.2022 muutub kooli päevakava.

Info: Svetlana Shmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6.12.2021 tähistame Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi 98.aastapäeva

Vastloodud koolis anti esimesed tunnid 30. augustil 1923.aastal, päeval millal tähistab õigeusu kirik vürst Aleksander Nevski püha, seega sai vürst Nevski pühakuks pühitsemine 6.detsembril valitud kooli pühaks.

Kell 11.20 5.-12.klasside õpilastele peetakse traditsiooniline pidulik jumalateenistus Aleksander Nevski katedraalis.

4. klasside õpilased külastavad pärast klassitunde etendust muinasjuttudest Lindakivi kultuurikeskuses.

Pikapäevarühm töötab tavapärase graafiku järgi.

 

Lisainfo pidulike ürituste kohta klassijuhatajatel.

Lugemistehnika arvestus toimub 13.12.2021-22.12.2021

  • 1.-5. klassid lugemistehnika vene keeles
  • 6.-8. klassid lugemistehnika eesti keeles
  • 10.-12. klassid lugemistehnika prantsuse, hiina, saksa keeles.

Hindab võõrasõpetaja.

Info: Helen Vanganen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

03.12.2021 koolis toimub e-projektipäev "Eesti 20.sajandil. Oskar Lutsu looming"

Info klassijuhatajal.

28.11.2021 - 03.12.2021 toimub kohtumine Erasmus+ projekti "Multiculturality, diversity, integration - equal opportunities for everyone" raames. Õpetajad Eestist, Saksamaalt, Rumeeniast, Türgist ja Põhja-Makedooniast kohtuvad Saksamaal, mille käigus töötavad välja olulised otsused ja materjalid projekti edasiseks arendamiseks.  

Kohtumine toimub Saksamaal Fürstenfeldbruckis Viscardi gümnaasiumis.

Info: Maria Roy See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vastavalt koolijuhi 19.11.2021 käskkirjale nr 1-3/4 9.-12. klasside õpilaste õppetöö perioodil 22. novembrist kuni 26. novembrini 2021 on hajutatud ning korraldatakse e-õppena või muul viisil.

Info: Helen Vanganen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

updated traditional arts21.11 - 27.11.2021 toimub Erasmus+ projekti “Güncellenen Geleneksel Sanatlar (Updated Traditional Arts)” esimene kohtumine, millest võtavad osa Eesti, Türgi, Hispaania, Poola, Itaalia ja Portugal.

Meie gümnasistid ja õpetaja Vitaly Vinkel lähevad Türki Bursa linna. Kohtumise käigus tutvuvad projektis osalejad maa kultuuri ja traditsioonidega ning valmistavad ette varju teatri etendust.

Info: Maria Roy  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.