23.02.2022 tähistame EESTI VABARIIGI 104.aastapäeva. rukkilill

Põhikoolis toimuvad pidulikud aktused ja viktoriinid.

Aulas toimuvad õpilaste ja õpetajate ühislaulmine.

Gümnaasiumis toimub debatt teemal "Jätkusuutlik Eesti".

Info: Veronika Toštševa See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

21.02.2022-25.02.2022 koolis toimub kunstiainete nädal.
Nädala jooksul muutub meie kooliruum elavaks loomelinnakuks. Põhiideeks on avada õpilaste jaoks loomingulist ruumi ja pakkuda noortele võimalust tutvuda eesti kunsti, muusika, kultuuri ja traditsioonidega.
Lenderi maja avalikus ruumis ootavad õpilasi hiigelsuured lõuendid maalimiseks. Kunstilises ühistegevuses saavad lapsed värvida eesti rahvus- ja 2022 aasta looma mandala stiilis, fantaseerida Navitrolla temaatilises maailmas, ning kokku puutuda eesti eepose tegelastega. Vanemaid õpilasi ootab graafiline ühismaalimine E. Wiiralti teoste põhjal.
"Laulupeo Nurgas" saab kuulata eesti klassika pärleid, ning "elavdada" eesti muusika suurtegelaste portreesid uuemate IT tehnoloogiate abil. Kavas on ka teemalised viktoriinid.
22. veebruaril tantsustuudio "Graatsia" esineb programmiga "Vahvad Vastlad!".
23. veebruaril algkooli õpilastele toimub "Ühislaulmine" kooli aulas.
Juhkentali maja esimesel korrusel avaneb kunstilabor eesti kunstnike loomingu põhjal (Jüri Arrak, Marko Mäetamm, Aili Vint, Ado Vabbe, Vilen Künnapuu, Kaido Ole, Sirje Runge, Mare Vint).
Kavas ka loomingulised tegevused õpilastele ja õpetajatele.
 
Soovime meie kooliperele häid kunstielamusi ja kaunist EV sünnipäeva!
 
Info: Jevgeni Suits See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eelkooli lastevanemate koosolek toimub 26.veebruaril kell 10.00 Lenderi maja (Kreutzwaldi 25, Tallinn) aulas.

1.klassi vastuvõtt toimub 01.-15.03.2022.

Maski kandmine koolis on kohustuslik!

Info siit

Küsimustega kirjutage Ellen Vaino See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

konkiKoolikorraldus 25.02.2022:

 • 1.-4.klassid - Lähme kinno. Cinamoni saalid.
 • 5.-8.klassid - iluuisutamine Tondiraba jäähallis.
 • 7.klassid - iluuisutamine Skoda jäähallis.
 • 9.klassid - kiiruisutamine Lasnamäe kiiruisuovaalil.
 • 10.-11.klassid curlingu tunnid Tondiraba jäähallis.

Erandid:

 • 6b. ja 6c. klassid - TalTec leiutajate stuudio-töötuba "Elekter".
 • 12.klassid - I.ppolaasta eksam matemaatikas Lenderi majas.

Info: Helen Vanganen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

2022.a uurime koos õpilastega Jule Verne "80 päevaga ümber maailma" (prantsuse Le tour du monde en quatre-vingts jours) 1872. aastal ilmunud seiklusromaani.

25.02.2022 läheme kinno, et tutvuda romaaniga visuaalselt TREILER

Õpilased peavad olema kohal hiljemalt kellaks 09.10

Info klassijuhatajal

Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. veebruarist 11. veebruarini toimub koolis matemaatikanädal teemal "Statistika meie ümber". See teema pole juhuslikult valitud! Nüüd on suurandmete aeg, mistõttu seadsime endale sellise hariva ülesande – omandada koos õpilastega ümbritseva maailma nähtuste statistilise analüüsi tööriistu. Nädala jooksul valmistasid õpetajad tunde tervele põhikoolile ja gümnaasiumile, kasutades selleks väga erinevaid statistikavahendeid. Uurimisteemad on aktuaalsed: see on Pekingis alanud taliolümpia ja praegu toimuv Eesti rahvaloendus. Kooli aulas toimub üritus 6.-9.klassidele, need on aktiivsed võistlused meie kooli ajaloo ja taliolümpiamängude ajaloo tundmiseks, tulemusi kogume mobiiltelefonide abil. Iga nädalapäev on pühendatud mõnele sündmusele ja seda kajastatakse läbi statistikaprisma.

 

Lisainfo: Ljudmilla Roždestvenskaja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Taotluse elukohajärgse kooli määramiseks saab lapsevanem esitada 1.-26. märtsini kas eKooli kaudu või paberkandjal Tallinna Haridusametis (Estonia pst 5a, III korrus). Info ja juhised esimesse klassi astumiseks leiate Tallinna Haridusameti kodulehelt.  

Õpilased määrab esimestesse klassidesse Tallinna Haridusamet, kes valib elukohajärgse kooli, arvestades esmajärjekorras õpilase elukoha lähedust koolile ja ühe pere laste õppimist samas koolis. Võimalusel arvestatakse vanemate soove.

Hiljemalt 20. mail teavitab Tallinna Haridusamet lapsevanemaid määratud elukohajärgsest koolist.

Tallinna Haridusameti poolt koolikoha määramisest teavitatud vanemal tuleb hiljemalt 10. juuniks kinnitada lapse koolikoht eKooli keskkonnas või muus kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis ning  saata koolile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  e-allkirjastatult järgmised dokumendid:

Taotlus  esimesse klassi vastuvõtmiseks
Nõusolek isikuandmete töötlemiseks
Vastuvõetud õpilastest komplekteerime neli esimest klassi, kokku 101 õpilast. 

Augustikuu jooksul palume koolile esitada lapse tervisekaardi väljavõte ning koolivalmiduskaart.

Lapsevanema õigusi saate eKoolis taotleda alates 1. septembrist 2021, kui laps kantakse õpilaste nimekirja.

Vanemate infotund toimub neljapäeval, 17. juunil 2021 kell 17.00 ning avaaktus kolmapäeval, 1. septembril 2021 kell 12.00 Lenderi maja hoovis.

Info: Elen Vaino See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolikorraldus 01.03.2021-05.03.2021:

1.-4.klassid kontaktõppe koolis vastavalt tavalise päevakavale. PPR töötab.

5., 9a., 9b., 9c., G1., G3.klassid e-projekt "Viirused ja bakterid", konsultatsioonid koolis HEV-KO kutsel.

6.-8., 9d., 9v.,G2.klassid e-projektõppe "Viirused ja bakterid".

Kui juhtub nii, et mõni klass peab jääma eneseisolatsiooni, siis päevakava võib muutuda.

Info klassijuhatajalt.

Info: Svetlana Shmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium ootab liituma oma meeskonnaga:

 • eripedagoogi
 • logopeedi
 • koolipsühholoogi
 • sotsiaalpedagoogi

Tööle asumise aeg: aprill 2021.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: elulookirjeldus, keeleoskuse ja haridust tõendavad dokumendid saata aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kuni 31.03.2021.