koostooprojekt 20228. juunil 2022. toimus Fotografiskas pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänas oma haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ja tunnustas linna hariduskonkursside võitjaid. Tallinna Haridusamet korraldab haridusasutuste ja -töötajate ning õpilaste tunnustamiseks igal aastal mitmeid konkursse. 

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium on tunnustatud eesti ja vene emakeelega Eesti noorte pikemaajalise suhtluse ja keeleoskuse arendamise eest.

Kool on tunnustatud nominatsioonis "Koostööprojekt 2022" Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi ja Tallinna Prantsuse Lütseumi omavahelise koostöö eest.

Info: Sergei Teplov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

GEOCAD26.06 – 02.07 toimub kolmas kohtumine Erasmus + projekti „GEOCAD - Design Geometry with Computer Aid“ raames. Osalevad õpetajad Eestist, Itaaliast, Portugalist, Kreekast ja Sloveeniast. Kohtumises nad koostavad kõik vajalikud materjalid ja töölehtede rakendused edasiseks koostööks. Kohtumine toimub Nazare linnas, Portugallis.

 

Lisainfo: Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Multiculturality diversity integrationErasmus+ projekti "Multiculturality, diversity, integration - equal opportunities for everyone" lõpukohtumine toimub 23.06.2022 - 29.06.2022. Meie gümnasistid sõidavad koos õpetajate Aleksandrovitš Marina ja Nekrasova Natalja-ga Türki, Adana linna. Nädala programm tundub valgustav ja väga huvitav. Õpilased osalevad erinevate riikide teemalistes viktoriinides, tutvustavad eesti rahvarõivaid, tantse ja rahvalaule. Õpilased räägivad noorte seas läbiviidud küsitluse tulemustest mitmekultuurilisuse, sallivuse ja mitmekesisuse teemal. Õpilased arutlevad ka demokraatlike väärtuste teemal Euroopas ning iga riik näitab oma lühifilmi teemal “What does it mean to be a minority??”

Tallinna Kesklinna Vene Gümnmaasium otsib oma meeskonda:We are hiring

  • kehalise kasvatuse õpetajat;
  • inglise keele õpetajat;
  • eesti keele teise keele õpetajat.

Pakume alates 01.09.2022 täiskoomusega tööd nii põhikooli- kui gümnaasiumiklassides. Kui Sul on antud ametikoha kvalifikatsiooninõuetele vastav diplom ja eesti keele C1-taseme tunnistus või Sinu emakeel on eesti keel, siis oled väga meile oodatud. Anna palun oma soovist teada ja saada avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendava dokumendi koopia e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.