Õppetöö toimub vastavalt direktori käskkirjale 27.01.2022 nr 1-3/5 "Õppe korraldamine Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis ajavahemikus 28.01.-01.02.2022".

 

 

24.01.2022-06.02.2022 on kuulutatud tervisliku toitumise nädalaks.

Ürituse eesmärgiks on oovitakse avardada õpilaste maitsemeeli, suurendada köögiviljade osakaalu koolilõuna menüüs ning tõsta erinevate tegevuste kaudu teadlikkust tasakaalustatud toitumisest.

Koolisööklas uuendatati salatite valikut ja toimuvad taimsepäevad.

24.-28.01 2022 jooksul on kõik õpilased koos vanematega ja õpetajad oodatud osalema üleskutses „Valmista kodust toitu, tee sellest pilt ja postita“. Siia

Algkoolis toimub lühiviktoriin "Taldrikureeglid"

Põhikoolis toimuvad kodunduse tunnid, kus õpetatakse lastele toiduvalmistamise kunsti.

Gümnaasiumis toimuvad klassijuhatajtunnid tervisliku toitumise teemal.

Info: Veronika Toststeva See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

FB digiprygi 22

Eesti Rohelise kooli võrgustik kutsub õpilasi ja kõiki huvilisi osa võtma Digikoristusnädalast 2022.

Kampaania toimub 24.-30.jaanuaril 2022 ja seda korraldab Eesti Rohelise kooli programm koostöös Tartu loodusmajaga. Kampaania partneriks on Telia.

Võtame ette enda seadmed (sülearvutid, tahvelarvutid, nutitelefonid, jne) kodus või koolis ning korrastame enda digielu, kustutades kõik ebavajaliku infomüra ja failid, mis kuhjudes digitaalseks prügiks on muutunud. Digikoristades teeme head loodusele – nimelt jätab iga digitaalselt tehtud tegevus keskkonnale pisikese jälje, täpselt nagu muu tarbimise puhul.

Digikoristusnädala ülesanded ilmuvad kampaanianädala hommikutel facebooki ürituse lehel.

Osalemiseks pane ennast kirja siin 

Korraldaja: Tartu Loodusmaja ja info nädalast siit 

Info: Julia Ratšinskaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hea lapsevanem ja õpilane!

Selleks, et meie kool ja ühiskond saaksid kiiremini normaalse elukorralduse juurde tagasi pöörduda peame iseennast ja teisi kaitsma. Tõhusaim viis selleks on vaktsineerimine. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud.

Juhul, kui nüüdseks on Teil oma 12-18aastase lapse vaktsineerimise soov tekkinud, on kooliõde valmis seda tegema. COVID-19 vaktsineerimiseks kasutame Pfizer/BioNTechi vaktsiini Comirnaty või Moderna vaktsiini Spikevax.

Palun andke vaktsineerimise soovist teada kooliõele e-kirjaga kas vabas vormis või täidetud nõusolekulehega. Samuti on võimalik eelnevalt kokku leppides ja kõiki ohutusreegleid järgides Teil tulla koos lapsega õe vastuvõtule.

 

TKVG kooliõed

Tatjana Jessina, Lidia Grigorieva
+372 56256602, +37256200144