20.10.2021-22.10.2021 meie koolis toimub ühisseminar õpetajatega Rīgas Anniņmuižas vidusskola koolist.

21.10.2021 toimub koostöölepingu sõlmimine kahe koolide vahel.

Info: Svetlana Shmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

GEOCAD18.10–22.10 toimub esimene kohtumine Erasmus + projekti „GEOCAD - Design Geometry with Computer Aid“ raames. Osalevad õpetajad Eestist, Itaaliast, Portugalist, Kreekast ja Sloveeniast. Kohtumises nad koostavad kõik vajalikud materjalid ja töölehtede rakendused edasiseks koostööks.

Kohtumine toimub Šolski keskuses, Gradežis, Sloveenias.

Info Maria Roy See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 Üldised juhised seoses COVID-19 levikuga:corona

03.10.2021-09.10.2021 toimub Erasmus + projekti „Ar.AC.N.E” viimane kohtumine.

Meie kooli G2.1 klassi õpilased ja TKVG õpetajad Irina Tsistjakova, Elina-Liina Ardla ja Anna Arsenina lähevad Itaaliasse, Gallipolisse. 

Kohtumine toimub I.I.S.S. "E. Giannell" koolis. Projektis osalevad Itaalia, Rumeenia, Türgi, Tsehhi ja Eesti.  

Kohtumise käigus õpilased valmistavad riilipule vastava värviga õhupalle ja lasevad taevasse, samal ajal kõlavad ka riigi hümnid.

Info: Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Maria Roy See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.