02.05.2024 päevakava:

 • 1.-8.klassid ja 11.klassid - e-õppe päev. Teemaks on Selma Lagerlöfil teos "Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi". Teos kätkeb endas Rootsi looduse kirjeldusi, tekkelugusid, muistendeid, mis olid seotud hiidude, kangelaste, loomade ja igasugu üleloomulike olevustega.
 • 9.klassid eeleksam matemaatikas
 • 10.klassid - STEAM-päev
 • 12.klassid riigieksam inglise keeles.

Info: Inge Tiits See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 6191601

Alustasime igaaastast infotehnoloogia nädalat, mis on pühendatud tehnoloogia kuule #nutikuu. Sellel nädalal viivad meie õpetajad läbi mitmeid põnevaid võistlusi, viktoriine ja meistriklassi. Pakume teie tähelepanuks ürituste plaani.

2024 04 informaatika ndal est

Lisainfo: Julia Ratšinskaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium korraldab Nutikuu raames Scratch olümpiaadi.
Osalema on oodatud kõik 4.-9. Tallinna koolide õpilased, kes tunnevad huvi programmeerimise ja tehnoloogiate vastu. Esimene voor toimub 21. aprillini 2024 veebipõhiselt. ülesanded koosnevad mitmest testiküsimusest ja väikesest praktilisest tööst. Parimate tööde autorid kutsutakse lõppvooru Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi, kus nad loovad oma mängu. Võitjatele auhinnad!

Lisainfo: Julia Ratšinskaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2024 scratch olumpiaad

 

2024/2025.õppeaastaks komplekteeritakse kolm 10. klassi, kokku võetakse vastu kuni 75 õpilast.

TKVG gümnaasiumi õppesuunad

 • reaalained ja infotehnoloogia;
 • inglise keele ja sotsiaalained;
 • STREAM ja tehisintellekt.

Registreerimine katsele ja vestlusele on alanud kooli koduleheküljel.

Õpilaste vastuvõtt 10. klassi toimub vastuvõtukatsete ingliskeelse testi tulemuste, neile järgneva vestluse, hinnetelehel kajastuva info ning põhikooli lõputunnistuse alusel.

Vastuvõtukatsed lähtuvad riiklikust õppekavast ja vastavad raskustasemelt põhikoolis õpitule.

Katsed toimuvad 14.06.2024 kell 10.00 Lenderi majas (Kreutzwaldi 25, Tallinn)

Inglise keele põhikoolikursuse lõpueksami sooritanud õpilane ei pea sooritama sisseastumiskatseid. Sisseastumisel arvestatakse inglise keele eksami tulemusi.

Vestlused ja dokumentide vastuvõtt toimub:

17.06.2024 kell 10.00 Lenderi majas.

20.06.2024 kell 10.00 Lenderi majas.

Info: Inge Tiits See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 6191601

Alanud on registreerumine vestlustele üleminekuklasside astumiseks 2024/2025 õppeaastaks.

Vastuvõtt 2.-9. ja 11. klassi toimub vabade kohtade olemasolul.

2.-6.klassides õppesuunaks on digitehnoloogia ja robootika.

Vabale kohale kandideerimiseks toimuvad  sisseastumisvestlused matemaatikas vene keeles inglise keeles ja eesti keeles. Lisaks viiakse läbi suuline vestlus vanemate ja kandidaadiga. 

7.-9.klassides õppesuunaks on reaalained ja inglise keel.

Vabale kohale kandideerimiseks toimuvad  sisseastumisvestlused matemaatikas vene keeles inglise keeles ja eesti keeles. Lisaks viiakse läbi suuline vestlus vanemate ja kandidaadiga. 

Gümnaasiumi vabale kohale kandideerimiseks toimuvad sisseastumisvestlused  matemaatikas, eesti keeles ja inglise keeles. Lisaks võetakse arvesse eelnevaid õpitulemusi ja läbitud kursuseid ning toimub vestlus kandidaadiga. 

Sisseastumisvestluse läbiviimisel lähtutakse eelneva klassi riiklikus õppekavas sätestatud õpitulemustest.

Sisseastumisvestlused toimuvad ainult:

 • 13.06.2024 kell 10.00 Lenderi majas (Kreutzwaldi 25, Tallinn), 2.-6.klassid;
 • 14.06.2024 kell 10.00 Lenderi majas (Kreutzwaldi 25, Tallinn), 7.-11.klassid.

Info: Inge Tiits See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 6191601

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium otsib oma meeskonda osalise koormusega:

 • reaalainete õpetajat (matemaatika, tehisintellekt, GeoGebra, STREAM);
 • spetsialisti tehisaru õpetamise kontekstis.

Nõudmised: vastavus kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele (haridustase: magister), digipädevus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus, lapsesõbralikkus ja pingetaluvus,  eesti keele oskust C1-tasemel, inglise keele oskust B2-tasemel.

Tööle asumine: alates 26.08.2024.

Kandideerimiseks palun saata oma CV, avaldus ja haridust tõendavad dokumendid See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või läbi CV Keskuse

Info: Maarika Saal 6606546

Lugupeetud vanemad!

16.04.2024 kell 17:00 toimub loeng Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi õpilaste vanematele teemal "Küberkiusamine". Loengu viib läbi veebipolitseinik Pavel Prokopenko. Loengul saate teavet veebipolitseiniku töö kohta (millal tema poole tuleb pöörduda), riskid, millega lapsed küberruumis kokku puutuvad, ja muu sellise kohta. Palume täita loengu registreerimisvorm hiljemalt 11.04.2024 kell 16:00.

Lisainfo: Regina Jermakova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

We are hiring

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium otsib oma meeskonda täiskoormusega:

 • koolipsühholoogi;
 • logopeedi;
 • inglise keele õpetajat;
 • eesti keele võõrkeelena õpetajat.

Nõudmised: vastavus kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele (haridustase: magister), digipädevus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus, lapsesõbralikkus ja pingetaluvus,  eesti keele oskust C1-tasemel.

Tööle asumine: alates 26.08.2024.

Kandideerimiseks palun saata oma CV, avaldus ja haridust tõendavad dokumendid See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või läbi CV Keskuse

Info: Maarika Saal 6606546