Uued klassijuhatajad 2023/2024. õppeaastal:

 • 1a.- Alesja Porulevs See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 1b.- Inna Gosheva See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 1c.- Elen Vaino See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 4b.- Hanna Ossipenko See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 5a.- Tatjana Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 5c.- Alina Neila See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 5d.- Egor Polkovnikov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 8b.- Larissa Repihha See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 8c.- Pirgita Hallas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • 9a.- Elena Zavora See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • G1.- Irina Korzun See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 •  

Info Sergei Teplov   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

04.09.2023 ja 05.09.2023 õppetöö korraldatakse järgmiselt:
 • 1. klassid tunnid vastavalt eritunniplaanile
 • 2.-9. klassid õuesõppe
 • 10.-12. klassid tunnid vastavalt eritunniplaanile
Koolisöökla ei tööta! 
Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna kesklinnas toimuvate teetööde tõttu Lenderi maja juures liiklusolu on keeruline. 

Vanematel  tasuks koos lapsega koolitee varakult üle vaadata ja kooli minekut harjutada ning oma liikumised pikema ajavaruga planeerida. Lapse kooli saatmiseks võiks isikliku auto asemel kasutada pigem ühistransporti.

Seoses sellega kooli saab siseneda peauksest ja hoovist ainult õpilaspiletide alusel, auto peatuda on võimalik Kunderi tänava kõnniteel.

Info Irina Zavelitskaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolikorraldus 02.09.2022:

 • 1.klassid: tutvumine kooliga 09.00-12.00 koos klassijuhatajga;
 • 2.-4.klassid: õuesõpe tunnid 09.00-13.15 koos klassijuhatajaga;
 • 5.-12.klassid: ajalooline spordimatk-võistlus, põhikoolis 4km, 9.klassid ja gümnaasiumis 6km koos klassijuhatajaga.

Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

1 septemberUut 2022./2023. õppeaastat alustame neljapäeval, 1. septembril Lenderi maja hoovis

2.-8.klassid kell 10.00

1. ja 9.-12.klassid kell 12.00

Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

1.klassi lapsevanemate koosolekud toimuvad 25.augustil kell 17.00 Lenderi majas.

Info: Elen Vaino See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli kantselei on suletud kuni 22.08.2022

Õpilase dokumendid väljastatakse alates 22.08.2022.

Õpilaste vastuvõtt ei toimu, vabu õpilaskohti koolis ei ole, pöörduge Tallinna Haridusameti poole tel 640 4590 või e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Info: Maarika Saal See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinn korraldab õpilaste vaktsineerimise augusti lõpus koolides

Augusti kahel viimasel nädalavahetusel, 21. ja 22. augustil ning 27.-29. augustil korraldab Tallinn koolides vaktsineerimise Covid-19 vastu. Eelkõige oodatakse vaktsineerima 12-18-aastaseid õpilasi, nende perekondi, kuid ka teisi ümberkaudseid elanikke. Vaktsineerimiseks koolides eelregistreerima ei pea.

„Selleks, et koolitöö saaks algaval õppeaastal tavapärasel viisil toimuda, kutsume eraldi vaktsineerima õpilasi. Loomulikult on vaktsineerimine vabatahtlik ja lapsevanem peab selleks andma oma nõusoleku. Olen kindel, et meie inimesed, sealhulgas õpilased, kes PISA testide poolest on arenenud riikide tipus, suudavad kriitiliselt analüüsida ka praegust olukorda, vaktsineerimise poolt- ja vastuargumente ning teevad teadliku valiku,“ ütles linnapea Mihhail Kõlvart.

Õpilaste vaktsineerimiseks kasutatakse vaktsiini Pfizer/BioNTech Comirnaty, mida on selle vanuserühma vaktsineerimiseks soovitanud riiklik immunoprofülaktika ekspertkomisjon. Tervishoiuteenust pakuvad Ida-Tallinna Keskhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kiirabi ning SA Tallinna Koolitervishoid.

Vaktsineerimine toimub kõigis linnaosades – ühtekokku 16 koolis üle linna. 21.-22. augustil toimub vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna Reaalkoolis (Estonia pst 6), Lasnamäel Tallinna Läänemere Gümnaasiumis (Vormsi 3) ja Tallinna Laagna Gümnaasiumis (Vikerlase 16), Haaberstis Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis (Järveotsa tee 31), Mustamäel Tallinna 32. Keskkoolis (Kiili 10) ja Põhja-Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis (Mulla 7).

27.-29. augustil on vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna 21. Koolis (Raua 6), Kristiines Tallinna Kristiine Gümnaasiumis (Nõmme tee 32), Lasnamäel Lasnamäe Gümnaasiumis (Pae 59) ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis (K. Kärberi 9), Pirital Pirita Majandusgümnaasiumis (Metsavahi tee 19), Haaberstis Tallinna Õismäe Vene Lütseumis (Õismäe tee 28), Mustamäel Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42) ja Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Sõpruse pst 187), Nõmmel Tallinna Nõmme Põhikoolis (Raudtee 68) ja Põhja-Tallinnas Ehte Humanitaargümnaasiumis (Ehte 9).

Kool saadab õpilastele ja lapsevanematele teavituskirja ja vanema nõusoleku vormi. Õpilane saab vaktsineerima minna koos vanemaga või vanema antud kirjaliku nõusolekuga. Kui vaktsineerimispunkt ei ole õpilase oma koolis, võib ta minna mistahes kooli, kus vaktsineerimine on korraldatud.

Lisaks õpilastele saavad koolidesse eelregistreerimata vaktsineerima minna kõik soovijad.

Lisainfo:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

1.klassi lapsevanemate koosolek toimub 27.08.2021 kell 17.00 Lenderi majas (Kreutzwaldi 25)

Списки классов будут опубликованы 27.08.2021 в 12.00 в доме Лендер

1a klass, 25 õpilast, klassijuhataja - Valeria Land
1b klass, 26 õpilast, klassijuhataja - Irina Fomitševa
1c klass, 25 õpilast, klassijuhataja - Natalja Votina
1d klass, 25 õpilast, klassijuhataja - Alla Fedorova

Kuna koosolekul osaleb rohkem kui 50 inimest, siis lähtudes Vabariigi Valitsuse korraldusest on alates 9. augustist kõigil täiskasvanutel kohustus tõendada COVID-19 nakkusohutust. Palun vastavad tõendid esitada koolimajja sisenemisel.

Lisainfo: Elen Vaino See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna linna ja TKVG hoolekogu otsuste alusel kool otsustas võtta kasutusele COVID-19 viiruse leviku täiendava tõkestamise meetmena:

31.08.2020 kooli hoonetes paigaldatakse termokaamerad, kuni 15.09.2020 katsetamiseks

Alates 07.09.2020 lapsevanemad ei ole oodatud koolis õppeprotsessi käigus. Suhtumine kooliga toimub ainult online.

Õpilaste, lapsevanemate, koolipersonali käitumise reegel: Kui tunned end haigena, püsi kodus!

02.-04.09.2020 koolis on MÕK-päevad. Õppetöö korraldatakse kooli majadest väljaspool (va 1.klassid).

Päevakava klassijuhatajal.

 

Lisainfo: V.Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2020/2021. ootame Teid TAGASI KOOLI 1.09.2020

 • 5.- 9.klassid Lenderi maja hoovis kell 10.00, klassijuhataja tund toimub kell 9.15
 • 1.- 4.klassid ja gümnaasium Lenderi maja hoovis kell 12.00, klassijuhataja tund kell 12.30

Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

TKVG Hoolekogu koosolek toimub 27.08.2020

Päevakava: 

1. Koroonaviiruse leviku tõkestamise meetmed ja TKVG tegevuskava 2020/2021.õppeaastal 

Lisainfo: Oleg Besedin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2020/2021. õppeaastal koduõpet rakendatakse: kui õpilase terviseseisund ei võimalda tal kooli päevakavas ettenähtud õppes osaleda (ehk koduõpe tervislikel põhjustel) või kui vanem soovib põhiharidust omandava õpilase õppetööd iseseisvalt korraldada (ehk koduõpe vanema taotlusel).

Koduõpet tervislikel põhjustel rakendab kool vanema taotlusel ja koolivälise nõustamismeeskonna soovitusel.

Põhiharidust omandavat õpilast võib õpetada vanema taotlusel koduõppes.

Õpilasele koduõppe rakendamiseks esitab vanem kooli direktorile kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis taotluse hiljemalt 20. augustiks 2020. Taotluses tuleb näidata vanema soovil koduõppele viimise põhjused ja andmed isiku kohta, kes hakkab last õpetama.

Alus: HTM 28.02.2018 määrus nr 6 Vaata siit

Esimeste klasside lapsevanemate koosolekud toimuvad 27.08.2019 kell 17.00 Lenderi majas.

 • 1a klass - kab 203
 • 1b klass - kab 301
 • 1c klass - kab 202
 • 1d klass - kab 302

Sissepääs kooli hoovist.

Lisainfo: Elen Vaino See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

1 september2019-2020.õppeaasta alustame 02.09.2019

 • kell 10.00 Juhkentali hoone juures 4-9 klassid
 • kell 12.00 Lenderi hoone juures 1-3 ja G1-G3 klassid
 • kell 12.15 toimub laste spordiväljaku pidulik avamine Lenderi hoone juures.

Kool avaldab tänu Tallinna Haridusametile, Kesklinna linnaosa valitsusele, TKVG hoolekogule ja MTÜ Keskus Edu-line abi eest

Info: tel 6606546

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium pakub tööd eesti keele õpetajale.

Täiskoormus alg- ja põhikooli klassides. Kandideerimiseks saata oma avaldus ja CV e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium pakub tööd klassiõpetajale. (1-6.klassid, loodusõpetus, inimeseõpetus, ajalugu).

Täiskoormus, töökeel - eesti keel. Kandideerimiseks saata oma avaldus ja CV e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kreutzwaldi ja Gonsiori tänava ristmik suletakse teisipäeval 04.09.2018 kell 10:00 ehitustöödeks.

Ehitustööd kestavad antud ristmikul kuni 25.oktoober.2018 a.

Перекресток между улицами Крейцвальди и Гонсиори закрывается 4.09.2018 в 10.00 для строительных работ.

Строительные работы продлятся до 25 октября 2018

Инфо: Arto Lille See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

04.09-07.09.2018 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis toimub MÕK-nädal.

Nädala motoks on "Õpime kõikjal".

04.09.2018 - Õpime parkides

05.09.2018 - Õpime mere kaldal

06.09.2018 - Õpime muuseumides

07.09.2018 - Õpime e-keskkonnas

04.09. - 07.09.2018 в Таллинской Кесклиннаской Русской гимназии неделя измененного обучения

Мото недели: Учимся везде!

04.09.2018 - Учимся в парках

10.00 Общее дрон-фото всех учеников и учителей ТКРГ

12.00 2-е - 6-е классы - парковые уроки, 7-е - 12-е классы - уровневые работы

05.09.2018 - Учимся на берегу Балтийского моря

06.09.2018 - Учимся в музеях

07.09.2018 - Учимся в электронной среде

1-е классы - Учимся в школе (вся неделя - Знакомство со школой и одноклассниками)

3-е классы - 5.09.2018 и 7.09.2018 - Учимся в бассейне

Инфо: Светлана Ивановна Шмиголь arendusjuht@ tkvg.ee или Хелен Матиевна Ванганен See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna linnavalitsuse eestvedamisel hakkab alates 10.09.2018 AS Tuleleek pakkuma Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi sööklades mahetoitu.

Õpilaste toit valmistatakse mahetoorainetest, milles ei leidu põllumajandusmürkide jääke ning kahjulikke, kehavõõraid sünteetilisi aineid.

Таллиннская городская управа начинает пилотный проект "Органические продукты в школьных столовых". В пилотном проекте участвуют шесть школ и детских садов Таллинна.

Начиная с 10.09.2018, АО Tuleleek будет готовить школьное питание  в столовых Таллиннской Кесклиннаской Русской гимназии из органических продуктов, в которых нет остатков сельскохозяйственных ядов и вредных синтетических продуктов.

Школьные буфеты будут оснащены банковскими терминалами, и ученикам не надо иметь при себе наличные деньги для расчетов в школьных буфетах.

Уважаемые родители!

Если Ваш ребенок пользуется услугами буфета, позаботьтесь, чтобы у ребенка с сентября 2018 была банковская карточка.

Инфо: Елена Францева Завора See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

04.09.2018 toimuvad 2018.-2019. õppeaasta alguse  tasemetööd:

4.klass - loodusõpetuses, kestus 1tund

7.klass - loodusõpetuses ja eesti keeles, kestus 2 tundi

8.klass - üldtest (vene keel, kirjandus (eesti ja vene keel), maateadus (inglise ja vene keel), ajalugu, kestus 3 tundi

9.-G1.-G3. klassid - matemaatika, eesti keel, inglise keel, kestus 3,5 tundi

4.09.2018 проводятся уровневые работы начала 2018-2019 учебного года.

Цель: фиксировать начальные знания учеников, за уровневые работы цифровые оценки не выставляются.

4 класс - природоведение, продолжительность 45 минут

7 класс - природоведение и эстонский язык, продолжительность 90 минут

8 класс- академический тест( русский язык и русская литература, эстонская литература, география на английском и русском языках, история), продолжительность теста 180 минут

9-12 классы- математика, эстонский язык, английский язык, продолжительность 200 минут.

Уровневые работы обязательны для выполнения всеми учениками 7-12 классов, повторное выполнение на основании заявления возможно 7.09.2018 в 8.00

Инфо: Сергей Генрикович Теплов See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppetöö eelkoolis korraldab MTÜ Keskus Edu-line septembrist 2018 maikuuni 2019.

Õppetöö on tasuline, 50 eurot kuus.

Õppetöö algus 08.09.2018 kell 10.00, Lenderi majas (Kreutzwaldi 25, Tallinn)

08.09.2018 kell 10.00 Lenderi maja aulas toimub lapsevanemate koosolek.

Eelkooli lõpetamine ei anna 1. klassi astumisel eeliseid, vastuvõtt toimub Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi kehtestatud korra alusel.

Учебные занятия в подготовительной школе проводит MTÜ Keskus Edu-line с сентября 2018 по май 2019.

Учебные занятия проводятся два раза в неделю и являются платными, 50 евро в месяц.

Первое занятие состоится 8.09.2018 в 10.00 в доме Лендер (Крейцвальди 25, Таллин).

8.09.2018 в 10.00 состоится ощее собрание родителей учеников в актовом зале дома Лендер.

Окончание подготовительной школы не дает преимущества при поступлениив 1-й класс ТКРГ, прием проводится на основе существующего положения.

Что взять с собой: простой карандаш, цветные карандаши, стирательную резинку.

В школе обязательна сменная обувь.

Инфо: Элен Антсовна Вайно See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õpikuid ja töövihikuid 1.-6.klasside õpilased saavad oma klassijuhatajalt.

7.-9.klasside õpilased ja gümnaasiumi õpilased saavad õpikuid raamatukogus kindlatel päevadel:

24.08.2018 kell 09.00-12.30 - 9.klasside õpilased

24.08.2018 kell 12.30-16.00 - 8.klasside õpilased

27.08.2018 kell 11.00-13.30 - G3. ja G2. klasside õpilased

27.08.2018 kell 13.30-16.00 - G1. klassi õpilased

28.08.2018 kell 13.00-16.00 - 7.klasside õpilased

Kes oma päeval tulla ei saa, saab õpikud 04.09.2018.

Kui õpilasel on eelmisest õppeaastast tagastamata raamatuid, on vaja need tagastada kuni 23.08.2018, enne raamatute tagastamist uusi õpikuid ei väljastata.

Учебники и рабочие тетради ученики 1-6 классов получают у своего классного руководителя.

Ученики 7-9 классов и классов гимназии получают учебники в библиотеке по своему ученическому билету в строго определенные дни:

24.08.2018 с 9.00 до 12.30 - ученики 9-х классов

24.08.2018 с 12.30 до 16.00 - ученики 8-х классов

27.08.2018 с 11.00 до 13.30 - ученики G3 и G2 классов

27.08.2018 с 13.30 до 16.00 - ученики G1 класса

28.08.2018 с 13.00 до 16.00 - ученики 7-х классов

Ученики, которые не смогут получить учебники в назначенное время, смогут их получить начиная с 4.09.2018

Если у ученика есть долги за прошлый учебный год их необходимо ликвидировать до 23.08.2018, до ликвидации задолженности перед библиотекой учебники не выдаются.

Инфо: Ольга Алексеевна Крайнова See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

1.klassi tulevate õpilaste vanemate koosolekud toimuvad 24.08.2018 kell 17.00

õpetaja Vitalina Protsenko kabinet 105, Lenderi maja

õpetaja Tatjana Verenits kabinet 302, Lenderi maja

õpetaja Olga Makarova kabinet 307, Lenderi maja

Klasside nimekirjad avaldatakse 24.08.2018 kell 12.00 Lenderi majas.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium kasutab kolmkeelsust õppe korraldamisel.

Info: alates 24.08.2018 tel. 6191601 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Родительские собрания родителей будущих первоклассников состоятся 24.08.2018 в 17.00

учитель Виталина Проценко, кабинет 105, дом Лендер

1 класс: три языка: эстонский язык, английский язык, русский язык, искусство

1 класс: два языка: русский язык и эстонский язык

учитель Татьяна Веренич, кабинет 302, дом Лендер

1 класс: три языка: русский, эстонский, английский, реальные науки

учитель Ольга Макарова, кабинет 307, дом Лендер

1 класс: три языка: русский, эстонский, английский, естественные науки

Таллиннская Кесклиннаская Русская гимназия использует три языка в преподавании.

Списки классов будут опубликованы 24.08.2018 в 12.00 в доме Лендер.

Инфо: начиная с 24.08.2018, тел 6191601 или See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2018.-2019. õppeaastal kolmandaks võõrkeeleks saab õpilane 6.klassist valida prantsuse, itaalia,saksa, hispaania, soome või hiina keele.

Väljendada oma soove on võimalik kuni 20.08.2018 kellaks 20.00 Siit

2018-2019 учебном году третьим иностранным языком может выбирать ученик 6-го класса: французский, итальянский,немецкий,испанский, финский или китайский язык.

Третий иностранный язык в ТКРГ преподается в виде кружкового урока и не является обязательным.

Родители учеников 6-9 классов подтверждают или не подтверждают свое желание изучать ребенком третий иностранный язык, заполнив или не заполнив форму до 20.08.2018 к 20.00 Здесь

Инфо: С.И.Шмиголь See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Austatud Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi koolipere!

Ei ole enam kaugel see päev, kui suvepuhkusele tuleb lehvitada, selleks, et ette võtta järjekordne koolitee või siis suisa esimene aasta koolipingis.

Uut õppeaastat alustame esmaspäeval, 3. septembril 2018:

kell 10.00 Juhkentali maja juures 4.-8.klassid

kell 12.00 Lenderi maja juures 1.-3.klassid ja 9.-12.klassid

Info: Natalia Vilbaste See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Уважаемые ученики, родители и учителя Таллиннской Кесклиннаской Русской гимназии!

Скоро наступает время, когда надо будет попрощаться с летним отпуском, чтобы опять встретиться в школе или впервые переступить порог нашей школы.

Новый учебный год начинаем в понедельник 3.09.2018:

в 10.00 у дома Юхкентали 4-8 классы

в 12.00 у дома Лендер 1-3 классы и 9-12 классы

Инфо: Наталия Вильбасте See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. или Виктория Беспалова See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

04.09.2017 toimuvad tasemetööd 5.-12.klassides:

5.klassides - vene keeles ja inimesõpetuses, kirjalik osa 90 minutit ja suuline osa 15 minutit graafiku järgi.

6.klassides- vene keeles ja inimeseõpetuses, kirjalik osa 90 minutit ja suuline osa 15 minutit graafiku jargi.

7.klassides - eesti keeles, kirjalik osa 90 minutit ja suuline osa 15 minutit graafiku jargi.

8.klassides - üldtest matemaatikas, füüsikas, keemias ja maateaduses, kirjalik osa 90 minutit ja suuline osa 15 minutiit graafiku järgi.

9.klassides- inglise keeles, kirjalik osa 90 minutit ja suuline osa graafiku järgi

10.klassides-

 

Дорогие ребята и уважаемые родители!
В фойе Таллиннской Центральной детской библиотеки на улице Лийвалайа открыта выставка творческих работ учеников начальной школы. Выставка будет работать в течение августа. Организаторы приглашают вас познакомиться с творческими работами наших учеников.