updated traditional arts23.05-27.05 toimub Erasmus+ projekti “Güncellenen Geleneksel Sanatlar (Updated Traditional Arts)” neljas kohtumine millest võtavad osa Eesti, Türgi, Hispaania, Poola, Itaalia ja Portugal.

Meie gümnasistid lähevad Poolasse, Sanok linna. Kohtumise käigus tutvuvad projektis osalejad riigi kultuuri ja traditsioonidega, tutvuvad osalevate riikide rahvustantsudega ning proovivad end tantsijana.

 

Lisainfo: Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnmaasium otsib oma meeskonda:We are hiring

 • kehalise kasvatuse õpetajat;
 • inglise keele õpetajat;
 • eesti keele teise keele õpetajat.

Pakume alates 01.09.2022 täiskoomusega tööd nii põhikooli- kui gümnaasiumiklassides. Kui Sul on antud ametikoha kvalifikatsiooninõuetele vastav diplom ja eesti keele C1-taseme tunnistus või Sinu emakeel on eesti keel, siis oled väga meile oodatud. Anna palun oma soovist teada ja saada avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendava dokumendi koopia e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vastuvõtt 2022/2023. õppeaastaks vabadele õpilaskohtadele toimub:

 • 1.klass - 14.06.2022 kell 10.00
 • 2.-6.klassid - 15.06.2022 kell 10.00
 • 7.-9. ja 11.klassid - 16.06.2022 kell 10.00

Lisainfo: Inge Tiits 6191601 или See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

15.05 - 21.05 toimub Erasmus + projekti “Migration Challenge Europe” raames viies ja viimane kohtumine. Meie õpilased sõidavad Itaaliasse, Rosarno linna. Projekti eesmärk on arendada sotsiaalseid oskusi nagu vastutustundlikkus ja tolerantsus; suurendada õpilaste kodanikuaktiivsust ja vabatahtlikku tegevust; aidata sisserändajatel ja pagulastel ehitada üles rahulik elu; ning stereotüüpide eiramine.

Kohtumine toimub  ISTITUTO D'ISTRUZIONE SUPERIORE "R. PIRIA lütseumis. Kohtumises kohtuvad õpilased  Eestist, Itaaliast, Portugalist, Türgist, ja Leedust.

 

Lisainfo: Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Learn and participate logo14.05 - 21.05 toimub Hispaanias Mairena del Aljarafes rahvusvahelise projekti Erasmus + “Learn and participate” kolmas kohtumine. Projektis osalevad õpilased Sloveeniast, Türgist, Hispaaniast, Rootsist ja Ungarist. Meie kool saadab esimest korda põhikooli õpilasi (6. klass) välislähetusse. Kohtumise käigus tutvuvad projektis osalejad riigi kultuuri ja traditsioonidega, osalevad arvukates töötubades ja teevad lühietenduse inglise keeles. Avame oma kooli õpilastele uusi võimalusi.

Lisainfo: Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Multiculturality diversity integration09.05.2022 - 13.05.2022 toimub meie koolis kolmas ​​kohtumine rahvusvahelise projekti Erasmus + “Multiculturality, diversity, integration - equal opportunities for everyone” raames. Meil on hea meel näha meie koolis külalisi Türgist, Itaaliast, Rumeeniast, Põhja Makedooniast  ja Saksamaalt.  

Meie gümnaasiumi õpetajad ja õpilased tutvustavad Eesti kultuuri ja traditsioonid, korraldavad erinevad ekskursioonid ning viivad läbi mitmed töötubasid. Nädala jooksul projekti-osalejad integratsioonist ja jagavad oma kogemusi oma kogukonnas. Kohtumise põhieesmärk on pidada arutelusid Euroopa demokraatlike väärtuste ja inimõiguste üle.

Ootame väga meie külalisi ja loodame, et kõik osalejad saavad palju positiivseid emotsioone, unustamatuid muljeid ning väärtuslikke teadmisi.

 

Lisainfo: Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lastekaitsepäeva tähistatakse Eestis 1 juunil.
Lastekaitsepäeva eesmärk on juhtida tähelepanu laste heaolule ja õigustele ning lastekaitse tähtsusele. Sel päeval toimuvad ka mitmesugused lasteüritused.
Arvatavasti toimus esimene lastekaitsepäev üldse 20. aprillil 1920 Türgis. Kuigi mitmed riigid tähistavad lastekaitsepäeva erinevatel aegadel, on Eestis kinni peetud 1. juuni tavast, mis on pärit Ameerikast. Nimelt kutsus Hiina konsul 1925. aastal San Franciscos traditsioonilise Hiina Draakonifestivali tähistamiseks kokku Hiina lapsed, kellel polnud vanemaid. Sealt saigi alguse traditsioon tähistada lastekaitsepäeva igal aastal juunikuu esimesel päeval.

Lastekaitsepäeval teeb Tallinn kingituse kõige väiksematele SIIT

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium  korraldab 11.juunil 2021 traditsiooniliselt õppeaasta lõpul direktori vastuvõtu kooli parimatele õpilastele, nende vanematele ning õpetajatele ja töötajatele.

Täname kõiki õpilasi, nende vanemaid, õpetajaid, koostööpartnereid hea töö eest keerulisel õppeaastal!

 

Lisainfo: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

2020/2021.a on Tallinnas kuulutatud klassijuhataja aastaks, et tõstasenisest rohkem esile klasiijuhataja ametit.

Tallinna Haridusamet tunnustab kuu klassijuhatajat. Kuu klassijuhataja valimise eesmärk on tunnustada särasilmseid, pädevaid ja Tallinna haridusstrateegia põhiväärtusi (VAU) kandvaid klassijuhatajaid.

Iga Tallinna kool igakuiselt esitab Tallinna kuu klassijuhataja konkursile üks kandidaat. 

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium esitab konkursile:

 • Klassijuhataja Oktoober 2020 on Anna-Liisa Antsma
 • Klassijuhataja November 2020 on Natalja Votina
 • Klassijuhataja Detsember 2020 on Larissa Repihha
 • Klassijuhataja Jaanuar 2021 on Valeria Land
 • Klassijuhataja Veebruar 2021 on Inna Kauts
 • Klassijuhataja Märts 2021 on Olga Makarova
 • Klassijuhataja Aprill 2021 on Vitalina Protsenko
 • Klasijuhataja Mai 2021 on Darja Povalihhina

Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.