2024/2025. õppeaasta esimesest poolaastast õpilase koduõppele jäämiseks peab vanem esitama avalduse hiljemalt 20. augustiks 2024, teisest poolaastast koduõppele suundumiseks hiljemalt 20. detsembril 2024.

Õpilaste peredel palume huvi korral kirjutada vabas vormis vanema soovil koduõppe avaldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , milles tuua ära koduõppele jäämise põhjus, vastutava isiku, kes last õpetama hakkab, nimi ja kontaktandmed ning mõlema vanema nõusoleku kinnitus. 

Vanema soovil koduõppele suunatakse õpilane õppenõukogu otsusega. Koduõppel olevale õpilasele koostatakse IÕK kõigis õppeainetes. Koolil on õigus koduõpe katkestada, kui õpitulemuste kontrolli käigus selgub, et vajalik tase on saavutamata.

Vanema soovil koduõpet korraldab ja finantseerib vanem, kes vastutab ka õpitulemuste saavutamise eest.

Info: Elen Vaino, HEV-koordinator See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium otsib oma meeskonda osalise koormusega:

  • reaalainete õpetajat (matemaatika, tehisintellekt, GeoGebra, STREAM);
  • spetsialisti tehisaru õpetamise kontekstis

     

Nõudmised: vastavus kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele (haridustase: magister), digipädevus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus, lapsesõbralikkus ja pingetaluvus,  eesti keele oskust C1-tasemel.

Tööle asumine: alates 26.08.2024.

Kandideerimiseks palun saata oma CV, avaldus ja haridust tõendavad dokumendid See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või läbi CV Keskuse

Info: Maarika Saal 6606546