2023 12 20

Koolivaheaeg kestab 21. detsembrist 7. jaanuarini.

  Rahulikke jõulupühi ja
kosutavat talvist vaheaega

Koolivaheajal on koolimajad suletud, toimub suurpuhastus.

Õpetajad teatavad põhikoolis I.poolaasta hinded 25. jaanuaril 2024.

Järelarvestused toimuvad 9.-16. jaanuaril 2024 vastavalt järelaitamise ajaplaanile.

Järelarvestuste täpne ajaplaan avaldatakse 8. jaanuaril 2024.

Info: Helen Vanganen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Dirigent Peter Guthi juhatusel esineb 20. detsembril Estonia Kontserdisaalis Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi koolipere ees maailmakuulus Viini Straussi Festivaliorkester 

1978. aastal asutamisest alates on Viini Straussi Festivaliorkester saavutanud rahvusvahelist tunnustust, esinedes Viini muusika originaalse interpretatsiooniga nimekates kontserdisaalides üle maailma.

Peale lojaalsuse traditsioonilisele stiilile ja tõelisele Viini kõlale, on Viini Straussi Festivaliorkestri eripäraks tema võlu ja rõõm, mis tuleneb kõrgeimast artistilisest tasemest.

Kontsert kestab 1 tund 15 minutit ilma antraktita. Õpilased lähevad saali koos klassijuhatajaga.

Info: Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

2023 12 05 kyber puuring5. detsembril toimus üleriigiline kübervõistlus Küberpuuring 2023, kus osales meie koolist kolm võistkonda. Kokku osales lõppvoorus osales 142 võistkonda, sealhulgas 28 tüdrukute ja 46 poiste võistkonda gümnaasiumiarvestuses. Meie kooli kümnenda klassi võistkond koosseisus: Leon Galojan, Sava Mjatšin, Aleksander Kaulin, Viktor Kovõlin saavutas gümnaasiumi poiste arvestuses II. koha ja üldarvestuses V. koha. Õpilasi suunas ennast proovile panema informaatikaõpetaja Julia Ratšinskaja.

KüberPuuringu küberkaitseteemalise nuputamisvõistlust korraldasid Tallinna Tehnikaülikool, kaitseministeerium koos Euroopa Liidu projektiga “Targalt internetis”. Ülesanded olid keerulised ja rasked ning nõudsid palju pingutust. 

 

tkvg logo 100

Уважаемые ученики, родители и педагоги!

Сегодня наша школа наполнена волнением и радостью, ведь мы отмечаем свой столетний юбилей! В этот особенный день мы принимаем поздравления от наших дорогих друзей, партнеров и преданных выпускников. 

Наши международные партнеры выражают свою благодарность за сотрудничество, а выпускники с гордостью вспоминают годы учебы в стенах нашей школы. 

За годы работы гимназия выпустила множество талантливых и образованных учеников, которые стали успешными в различных областях деятельности. Сегодняшний день стал поводом для того, чтобы вспомнить о достижениях нашей школы и её вкладе в образовательную систему Эстонии. Этот юбилей — это не только повод для торжества, но и стимул для дальнейших достижений и развития. Спасибо всем, кто вносит свой вклад в историю нашей гимназии, делая её местом, где рождаются будущие лидеры и профессионалы!

С днем рождения, любимая школа! 

  

 

 

 

Pidulik ilutulestik Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi 100-aastapäeva puhul toimub 6. detsembril 2023. aastal.

 • Lenderi maja juures kell 8.30
 • Juhkentali maja juures kell 9.45

Vanemad hoiatavad lapsi ilutulestiku müraomaduste kohta.

Lapsevanemaid on oodatud osalema.

 

Info:

Viktoria Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jelizaveta Poglid See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

joulukaart 2022


hea kool13.detsembril leidis aset järjekordne Tartu Ülikooli eetikakeskuse poolt korraldatud tänuüritus tunnustusprogrammides „Hea kool kui väärtuspõhine kool“ ja „Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed" osalejatele.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium pälvis Tartu Ülikooli eetikakeskuse tunnustusprogrammi HEA KOOL 2022 raames  tunnustuse "Hea kooli teerajaja" .

We are hiringEesti keel teise keelena õpetaja

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium ootab oma kollektiivi eesti keele teise keelena õpetajat. Kui Sul on vastav haridus, siis saada oma avaldus, CV ja haridust tõendav dokument meile. Tööleasumise aeg: võimalikult kohe. Sinu kandideerimisavaldust ootame e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Psühholoog

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium ootab oma kollektiivi psühholoogi. Kui Sul on vastav haridust tõendav dokument ja eesti keele B2-tase, siis ootame Sind kandideerima. Tööleasumise aeg: võimalikult kohe. Sinu kandideerimisavaldust ootame e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., lisa sinna ka oma CV ja haridust tõendav dokument.

Klassiõpetaja

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium ootab oma kollektiivi klassiõpetajat. Kui Sul on vastav haridus ja eesti keele C1-tase, siis saada oma avaldus, CV ja haridust tõendav dokument meile. Tööleasumise aeg: võimalikult kohe. Sinu kandideerimisavaldust ootame e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

TKVG Christmas2

13.12 - 17.12.2021 meie kool võõrustab külalisi rahvusvahelise projekti Erasmus + “Güncellenen Geleneksel Sanatlar (Updated Traditional Arts)” raames.

Meil on hea meel näha meie koolis külalisi Türgist, Hispaaniast, Poolast, Itaaliast ja Portugalist. 

Meie gümnaasiumi õpetajad ja õpilased tutvustavad kaasaegset ja traditsioonilist Eesti kunsti ning viivad läbi mitmeid töötubasid. Nädala jooksul projekti osalejad arenevad teadmisi graafiliste tahvelarvutite kasutamises, uurivad kuidas koostata kollaaže ning tutvuvad multifilmide loomise arvutiprogrammidega.

Ootame väga meie külalisi ja loodame, et kõik osalejad saavad palju positiivseid emotsioone, unustamatuid muljeid ning väärtuslikke teadmisi.

Info: Maria Roy See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

12.12-18.12.2021 toimub Erasmus+ projekti “GEOCAD - Design Geometry with Computer Aid” raames teine kohtumine.

Meie õpilased koos õpetajatega Julia Ratšinskaja ja Liudmilla Svirinaga sõidavad Türki, Giresun linna. Kohtumise käigus õpilased hakkavad üksikasjalikult uurida Eukleidese geomeetria tähtsust, osalevad ühisüritustes ning saavad teada palju huvitavat Türgi kultuuri ja traditsioonide kohta.

Kohtumine toimub Şehit Tuncay Zengin Çok Programlı Anadolu lütseumis, osalevad õpilased  Eestist, Portugalist, Kreekast, Türgist ja Sloveeniast.

Info: Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ilmateenistus lubab reedel 10. detsembril erakorralisi ilmastikuolusid sh tugevat jäävihma. Madala õhutemperatuuri korral võib seetõttu suur osa linnast kattuda jääkihiga ning inimeste liikumine muutub ohtlikuks. Teetööd võivad olla takistatud.

Eeltoodust lähtuvalt sel päeval korraldatakse koolitöö ümber. PPR ei tööta.

Info: Svetlana Shmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

10 декабря в 17.00 в актовом зале дома Лендер состоится традиционный благотворительный концерт. Выступают учащиеся ТKVG. Стоимость билета - 2 евро. 

13-15 декабря в школе пройдет рождественская благотворительная ярмарка.

Деньги собранные от продажи вкусностей и билетов на концерт, пойдут в помощь нашим ученикам, нуждающимся в материальной поддержке.
Решение о выделении этой поддержки учащимся, принимает попечительский совет и социальный педагог школы. Деньги можно перевести на счет представителя попечительского совета Niina Golenistseva EE582200221053953705

 

Дополнительная информация: В. Беспалова See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi õpilaste hindamise 2020-2021. õppeasta I.poolaasta eest toimub hiljemalt 22.01.2021.

 

Info: Helen Vanganen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

card

Perioodil 14.12.2020-22.12.2020 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium õpilased on distantsõppel.

Algklassides, 1.-4. klassides õpe toimub ainult online tavalise päevakava järgi.

Põhikoolis ja gümnaasiumis matemaatikas, eesti keeles, inglise keeles, võõrkeeles ja vene keeles online tundide arv peab olema vähemalt 50%.

1.-3. klasside õpilastele on korraldatud pikapäevarühma loovtööd kella 8-st kuni 14-ni.

Toidupakkide jagamine toimub 16.12.2020 ja 17.12.2020 vastavalt klassijuhataja korraldusele.

Info: Svetlana Shmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

06.12.2020 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium tähistab kooli 97.aastapäeva

Eesti Õigeusu Kiriku mitopoliit Jevgeni pöördus kooli pere poole 

TKVG õpilasesinduse õnnitlused koolile 

Soovime kooliperele tervist ja edu!

Kooli juhtkond

Seoses raske olukorraga riigis arvestusnädal 7.-12. klassides on üleviidud veebruarile 2021.

Aeg on tätsustamisel, ained jäävad saamaks!

 

Info: S. Šmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli majad koolivaheajal ei tööta.

Kiire küsimuse tekkides kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., proovime vastata kolme päeva jooksul.

Info: Maarika Saal See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Šannsipäev toimub 14.01.2020. 

Õpilased võivad parandada omad tulemused kõikides ainetes.

Lenderi majas šanssipäev toimub 14.00-15.00

Juhkentali majas šanssipäev toimub 15.00-16.00

Registreerimine toimub 31.12.2019-07.01.2020 ning on kohustuslik. Registreerimine lingil.

Lisainfo: Svetlana Šmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2019-2020.õppeaasta I. poolasta arvestuste järelvastamine toimub 07.01.2020.

Ajakava avaldatakse hiljemalt 03.01.2020.

Lisainfo: Sergei Teplov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Homme, 11.12.2019 Lenderi maja hoovis toimuvad remonditööd, siseuks on suletud. Sissepääs ja väljapääs toimub peauksest Kunderi tänaval.

Info: Irina Zavelitskaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

13.detsembril 2019 kell 17.00 Lenderi maja aulas toimub Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi jõulukontsert.

Esinevad: kooli õpilasedbilet

Piletid hinnaga 2.-€ müüakse kooli hoonete fuajeedes valvurite juures.

Kohapeal 13.12.2019 müügil ainult piletid hinnaga 5.-€

Info klassijuhatajal.

I.poolaasta arvestusnädal toimub 16.12-19.12.2019.

 • 6.klass: eesti keel, inglise keel, vene keel, üldtest (matemaatika, kunst, tehnoloogia)
 • 7.klass: eesti keel, inglise keel, vene keel, bioloogia
 • 8.klass: eesti keel, füüsika, üldtest (matemaatika, keemia, geograafia, bioloogia, eesti keel, inglise keel)
 • 9.klass: eesti keel, inglise keeel, vene keel, matemaatika
 • G1.klass: keemia, eesti kirjandus, üldtest (matemaatika, keemia, bioloogia, füüsika, inglise keel, eesti keel, tehnoloogia)
 • G2.klass: bioloogia, inglise keel, uurimistööd
 • G3.klass: eesti keel (kirjalik), inglise keel (kirjalik ja suuline), matemaatika

Info klassijuhatajal.

18.11.2018 tähistatakse Läti Vabariigi 100.-aastapäeva.

19.11.-21.11.2018 koolis toimuvad projektipäevad "Sveicam Latviju simtgade!"

Viideoõnnitlus avaneb lingil

Lisainfo: V.Bespalova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

24.11.2018 kell 10.00 Lenderi majas toimub 3D Hackathon, mis on pühendatud Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi 95.aastapäevale.

 

Lisainfo: L. Roždestvenskaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolivaheajal koolikantselei on suletud.

04.01.2019 toimub õppenõukogu koosolek.

Päevakava:

 1. Õpiedukus 7. ja 8.klassides, arvestusnädala tulemused.
 2. Projekti "Eesti keele selgeks" tulemused.
 3. II.poolaasta üldtööplaan.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium pakub tööd alates 15.02.2019 IKT spetsialistile, kes omab või omandamisel IKT alast haridust, on alagatusvõimeline ning igakülgselt valmis panustama TKVG arengusse ning tegema koostööd meeskonnas.

Töötasu: alates 1250.- eurot.

Kandideerimiseks saata CV ja haridust tõendavad dokumendid See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 15.01.2019. Lisainfo tel 6606546.

13.-14.12.2018 koolis toimub Heategevuslik laat.

Ootame müüjaid omavalmistatud meisterdustega. Laadast saadud tulu läheb jõulutoetuseks meie kooli vähekindlustatud õpilaste peredele.

16.12.2018 kell 12.00 toimub Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi pere jaoks teatrietendus "Lumekuninganna".

Moskva Tantsuteatri Gzel etendus toimub Alexela kontserdimajas. Teater „Gžel“ ja koreograaf Grigori Kovtun on loonud unikaalse etenduse: siin tantsivad nii oravad kui lumehelbed, kohutavalt naljakad röövlid, siin vaheldub mure sõprade pärast siira lõbuga – selle kireva kanga peale on justkui kristallniidiga tikitud lihtne ja armas lugu väikse tüdruku väiksest südamest, milles on peidus suur ja lõputu armastuse jõud.

Promovideo

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi hümn (lindistus 2018)

Avaneb lingil

Austatud külastajad!

Veebilehel toimuvad hooldustööd, mistõttu osa infost on puudu.

Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest!

23.12.2017-07.01.2018 on Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium suletud.

Häid jõule ja Head uut aastat!

23.12.2017-07.01.2018 дома Таллиннской Кесклиннаской Русской гимназии закрыты.

Всем ученикам, родителям, учителям и персоналу хороших Рождественских праздников и Счастливого Нового Года!

Сергей Генрикович Теплов

директор ТКРГ

15.12.2017 õppetöö korraldatakse järgmiselt:

Lenderi maja õppetöö 8.15-12.45 ja e-õppe

Juhkentali maja õppetöö 8.30-13.00 ja e-õppe

PPR töötab vastavalt päevakavale.

 

15.12.2017 учебная работа организуется следующим образом:

Дом Лендер - учебная работа 8.15-12.45 и электронное обучение

Дом Юхкентали - учебная работа 8.30-13.00 и электронное обучение

Группа продленного дня работает по расписанию.

Инфо: Хелен Матиевна Ванганен See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

18.12.2017 õppetöö korraldatakse järgmiselt:

1.-6.klassid  - õppetöö vastavalt päevakavale

7.-8. ja 10.-11.klassid - I.poolaasta arvestustööd ja uurimistööd

9.klassid - I.poolaasta eksam matemaatikas

12.klassid - I.poolaasta eksam matemaatikas

18.12.2017 учебная работа организуется следующим образом:

1-6 классы - учебная работа по расписанию

7-8 и 10-11 классы - зачетные работы за 1 полугодие, исследовательские работы

9 классы - экзамен по математике за 1 полугодие

12 класс - экзамен по математике за 1 полугодие

Инфо: Светлана Ивановна Шмиголь See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Уважаемая наша большая школьная семья

(учителя, работники школы, ученики, родители и все наши друзья) !

Желаем Вам, чтоб учеба с мечтою шли в ладу,

Чтоб сердце порывов больших не забыло!

И пусть в наступающем Новом Году

Свершится, все то, что Вами задумано было!

Администрация ТКРГ!

5.01.2015 меняется расписание уроков!

Расписание уроков на второе полугодие опубликовано на школьной странице!

Будьте внимательней!

Инфо: Светлана Ивановна Шмиголь See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Уважаемые родители!

Начиная с 5.01.2015 уроки физкультуры во 2-3 классах (1урок в неделю) переводятся на английский язык преподавания.

Наша школа участвует в программе ELOS, по условиям которой, минимум 2 предмета в классе должны преподаваться на английском языке.

Надеемся на вашу поддержку и понимание.

Инфо: Хелен Матиевна Ванганен See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

16 декабря 2014 пройдет волейбольный турнир высшей лиги ТКРГ (ученики гимназии и учителя) по версии волейбольной ассоциации ТКРГ (TKVG VA, TKVG volleyball association).

Первый матч начнется в 14.30 в спортивном зале Дома Юхкентали!

Зрителями приглашаются все желающие!

Верхнюю одежду оставляем в гардеробе и меняем, там же, сменную обувь!

Болельщики могут иметь с собой трещалки, шумелки, гремелки, стучалки и кричалки!

Команды предоставляют словесные кричалки болельщиков организационному комитету до 16.12.2014 к 12.00!

Кричалка болельщиков команды учителей: Пейте дети молоко, Вам до наших далеко. Пейте дети простоквашу, Все равно победа- наша!

Организатор турнира: судья высшей категории ТКРГ, Наталия Петровна Вильбасте

Инфо: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

16.12.2024-18.12.2014 в школе зачетная неделя

Зачеты за первое полугодие 2014-2015 учебного года сдают ученики 7-12 классов по основным предметам: эстонский язык, английский язык, русский язык, математика, физика, химия, биология, история.

15.12.2014 проводится предзащита исследовательских работ учеников 8-11 классов

19.12.2014 проводится предзащита исследовательских работ учеников 7- х классов

В течение недели проводятся защиты исследовательских работ учеников 1-6 классов за первое полугодие

Зачеты проводятся в двух формах: письменно и устно

Ученики, которые не смогут сдать зачеты, имеют право на пересдачу 7.01.2015

Инфо: Х.М.Ванганен See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Изменения в классном руководстве!

С 15.12.2014 новым классным руководителем 6с класса является Имби Владиславовна Белова, класс будет специализироваться на изучении техники современного искусства.

Уважаемые родители! Наша школа ищет новые методики и просим Вас обращаться к педагогам по всем возникающим вопросам!

Инфо: Х.М.Ванганен See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5.01.2015 начинается новый "пилотный" спецкурс для учеников 11-х классов: Экономика домашнего хозяйства.

Продолжительность курса: 35 учебных часов

Основные темы:

Планирование бюджета семьи

Ведение домашнего хозяйства: гендерное равноправие

Кулинария

Ремонтные работы по дому: что делать если перегорела лампочка?

Подарки: семейный эксклюзив

Изготовление эскизов одежды и их воплощение

"Бабушкины приемы": вязание, ремонт одежды, уют в доме.

Руководитель спецкурса: Элина-Лийна Ардла, ведущий специалист и учитель домоводства и планирования домашнего хозяйства.

Учебные материалы оплачиваются учениками!

Инфо: Х.М.Ванганен See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

15 декабря для учеников 5-12 классов День шанса!

День шанса проводится с 8.00 до 11.15. В это время можно исправить любые оценки по любым предметам!

Учителя работают в разных зданиях, перед регистрацией уточните у классных руководителей, где в понедельник работает учитель.

Исправить можно полученную оценку, оценку 1 "единица", за работу, которая была не сдана вовремя, исправить невозможно!

В Дне шанса могут принять только зарегистрированные ученики. Регистрация будет открыта в правом меню только 12.12.2014 с 17.00 до 18.30.

Участники благотворительного концерта 12.12.2014 могут, в исключительном случае, зарегистрироваться на День Шанса, отправив с 18.30 до 21.00 электронное письмо на адрес Юлии Олеговны Рачинской

Не упустите свой шанс!

Инфо: Юлия Рачинская See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

12 декабря в 17.00 в Доме Лендер состоится большой Рождественский благотворительный концерт учеников ТКРГ!

Приглашаем всех желающих, кто хочет увидеть какие мы гениальные и самые лучшие творческие ученики

Вход: 2 евро

Все средства пойдут на благотворительность, под контролем Попечительского Совета ТКРГ

Рождество - время благотворительности! Помогите своим близким и рядом живущим людям, может быть не деньгами, но улыбкой, добрым приветствием и вашим хорошим настроением!

Номер счета Попечительского Совета ТКРГ, на который собираются пожертвования для семей учеников ТКРГ опубликован в правом меню

 

Ученическое самоуправление ТКРГ

Инфо: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.